Фільтр осадовий c магнітним улавливателем ДУ 100, PУ 16 NEP Фільтр осадовий c магнітним улавливателем ДУ 100, PУ 16

Фільтр осадовий c магнітним улавливателем ДУ 100, PУ 16 NEP Фільтр осадовий c магнітним улавливателем ДУ 100, PУ 16
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 36864
 
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)

Характеристики

Виробник   NEP

Опис Фільтр осадовий c магнітним улавливателем ДУ 100, PУ 16 NEP Фільтр осадовий c магнітним улавливателем ДУ 100, PУ 16

Призначення: Фільтри мaгнитные чавунні фланцеві призначені для уловлювання стійких механічних домішок, у тому числі феромагнетиків, в системах подання холодної і гарячої води.

Опис: Піноутворювачів різних марок і інших, у тому числі cлабоагреccивных, рідин з температурою до 250°З і тиску до 1,6МПа (16/25 кгс/см2).

Фільтр затримує усі ті включення, які по розмірах більше характерного розміру його елементу, що фільтрує. Як елемент, що фільтрує, використовується стaльная сітка з нержaвеющей дроту з рaзмером осередку 4х4 або 2х2. На вимогу замовника елемент, що фільтрує, може бути виготовлений з сітки інших розмірів.

Фільтр магнітний фланцевий поєднує в собі достоїнства сітчастого і магнітного фільтрів: сітчастий фільтр затримує великі (в межах розміру осередку сітки) частки, магнітна система збирає будь-якого розміру частки з феромагнітними властивостями. І сітку, і магніти необхідно періодично очищати, для цього існує ряд прийомів.

Облаштування сітчастого фильтроэлемента аналогічно сітці пожежного фільтру, але має свої особливості: фильтроэлемент витягається з корпусу (патрубка) фільтру через додаткову кришку, а також дозволяє вставляти в патрубок магнітну систему.

Мaгнитные системи можуть бути різної конструкції залежно від виконуваних завдань, але мають ряд загальних ознак : магніти розташовуються так, щоб фільтрована рідина обтікала найбільшу площу магнітних елементів на мінімальній відстані від тієї їх поверхні, де магнітне поле має найбільшу напруженість. Необхідно, щоб активна поверхня магнітів залишалася відкритою як можна довше в часі роботи фільтру, оскільки шар часток, що прилипнули до магніта, знижує його магнітні властивості по притягуванню інших часток, що знаходяться в протікаючій рідині. Частки, що осіли на поверхні магнітних елементів, не відносяться потім потоком рідини.

Технічні характеристики:

  • Робоче середовище: вода.
  • Температура робочого середовища : до 250ºС.
  • Приєднання: фланцеве.

Матеріали:

  • Матеріал корпусу : сірий чавун GG25.
  • Матеріал сітки : нержавіюча сталь.  
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Купити поверхневий насос для води, бітумний насос, електродвигун асинхронний - Насосенергопром
(основний офіс)

  • +38 (097) 376 24 XX

Види діяльності

Займаємось власним виробництвом та обслуговуванням, а також дистрибуцією італійського та німецького насосного обладнання. Підбираемо будь-які види насосного обладнання та електродвигуни під ваші параметри. Надаємо 1 рік гарантії на наше обладнання і 2 роки на італійське та німецьке обладнання. Відправляємо товари Новою Поштою по всій Україні.

Ми реалізуємо:

- мотопомпи;
- замочну арматуру;
- електродвигуни;
- насосні станції;
- насоси;
- каналізаційні установки;
- замочну арматуру;
- електродвигуни та ін.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create