NEP Батерфляя ДУ 40, РУ 16

NEP Батерфляя ДУ 40, РУ 16
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 36772
 
Способи доставки: Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)

Характеристики

Тиск PN (Ру)   16 кгс/см²
Діаметр DN (Ду), mm   40
Диск   нержавіюча сталь
Корпус   ковкий чавун
Робоче середовище   вода, пара.
Робоча температура   0ºЗ 110 ºС
Тип приводу   ручний
Тип з'єднання   мижфланцеве
Ущільнення   EPDM
Виробник   NEP

Опис NEP Батерфляя ДУ 40, РУ 16

Опис:

Регульована поворотна засувка: В сучасних трубопровідних системах досить часто можна зустріти поворотний затвор або як його ще називають-Батерфляй. Основна відмінність від аналогічної арматури поміщена в нестандартну форму корпусу (форма укороченого циліндра)-конфігурацію заслінки, виконаної у вигляді диска, що обертається навколо своєї осі.

Застосування: В процесі експлуатації диск Батерфляя обертається і координує силу потоку жидкости/пара/газа або іншого робочого середовища. Виходить, що до основних функцій, якими характеризуються затвори дискові поворотні, відносять не лише щонайповніше перекриття і відкриття руху середовища на трубах різного призначення, але і регулювання потоку. Це істотно розширює сферу експлуатації дискової арматури, дозволяючи застосовувати його на будь-яких водопровідних магістралях, харчових і хімічних виробництвах, комунальних господарствах.

Експлуатаційні особливості:

Затвори Батерфляя можуть наводитися в рух декількома способами :


Ручка;
Електричний привід;
Вневмопривод;
Редуктор.


Вид з'єднання з трубопроводом співпадає з варіантами монтажу іншої арматури :


Фланцевий;
Міжфланцевий;
Під приварювання.


Діапазон робочої температури : для крану складає: від 0ºЗ до 110 ºС.

Матеріал засувок :


Чавун
Нержавіюча сталь.


Батерфляй з диском з чавуну можна використати для неагресивних з'єднань, таких як пара, чиста вода, холодна або гаряча. Арматура має обмежені можливості: при використанні деталі температура не повинна перевищувати відмітку 130 °C, а тиск ― 1,6 МПа.

Затвори з нержавіючої сталі у Батерфляї характеризуються більше розширеними можливостями експлуатації. Оснащені якісним гумовим ущільнювачем EPDM, вони монтуються на трубопровід, що транспортує їдкі субстрати, луги, кислоти, органічні і неорганічні химреагенты.

Технічні характеристики дискових затворів :


DN — номінальний діаметр. Числове позначення внутрішнього діаметру, загальне для усіх компонентів трубопровідної системи, окрім компонентів, які характеризуються зовнішніми діаметрами. Номінальний діаметр застосовується для уніфікації типоразмеров трубопровідної арматури, він не має одиниці виміру і приблизно дорівнює внутрішньому діаметру приєднуваного трубопроводу. Ряд умовних діаметрів DN (Ду) трубопровідної арматури регламентований ГОСТ 28338-89 «Проходи умовні (розміри номінальні) ». Альтернативним позначенням номінального діаметру DN, поширеним в країнах пострадянського простору, був умовний діаметр — Ду дискового затвора.
PN — номінальний тиск. Найбільший надмірний тиск робочого середовища з температурою 20°C, при якому допустима тривала робота і забезпечується розрахунковий термін служби дискового затвора. Альтернативним позначенням номінального тиску PN, поширеним в країнах пострадянського простору, був умовний тиск — Ру дискового затвора. Ряд номінальних тисків PN (Ру) трубопровідної арматури регламентований ГОСТ 26349-84 «Тиски номінальні (умовні) ».
Pпр — пробний тиск. Надмірний тиск, при якому повинне проводитися гідравлічне випробування дискового затвора на міцність і щільність водою при температурі від 5 до 70°C, якщо в паспорті або нормативній документації не вказана інша температура випробувань.Значення пробного тиску залежно від номінального приведені в ГОСТ 356-80 «Тиски умовні пробні і робочі».
Pр — робочий тиск. Найбільший надмірний тиск, при якому забезпечується заданий режим експлуатації дискового затвора з урахуванням фактичної температури робочого середовища. Значення робочого тиску, як правило, менше значення номінального тиску, тому режим роботи при максимальній робочій температурі і номінальному тиску середовища — не допускається. Значення робочих тисків залежно від номінального тиску, температури робочого середовища і матеріалу корпусу дискових затворів приведені в ГОСТ 356-80 «Тиски умовні пробні і робочі».
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Купити поверхневий насос для води, бітумний насос, електродвигун асинхронний - Насосенергопром
(основний офіс)

  • +38 (097) 376 24 XX

Види діяльності

Займаємось власним виробництвом та обслуговуванням, а також дистрибуцією італійського та німецького насосного обладнання. Підбираемо будь-які види насосного обладнання та електродвигуни під ваші параметри. Надаємо 1 рік гарантії на наше обладнання і 2 роки на італійське та німецьке обладнання. Відправляємо товари Новою Поштою по всій Україні.

Ми реалізуємо:

- мотопомпи;
- замочну арматуру;
- електродвигуни;
- насосні станції;
- насоси;
- каналізаційні установки;
- замочну арматуру;
- електродвигуни та ін.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create