Бустерні насосні станції водопостачання: принцип роботи

Для забезпечення приватного житлового будинку водопостачанням використовують насосні станції, що покликані підтримувати необхідний тиск у водопроводі для безперебійної подачі води. Бустерні насосні станції водопостачання здатні створити комфорт у вашому домі, адже про наявність гарячої води з таким механізмом можна не хвилюватися.

Насосні станції підвищеного тиску використовують у житлових будинках, офісних, виробничих та торгових приміщеннях. Вони мають ряд переваг перед звичайними одиночними насосами, оскільки повністю готові до роботи та укомплектовані усіма необхідними елементами.

При виборі бустерних насосних станцій враховують такі характеристики: потужність двигуна, продуктивність, тиск, напір, глибину занурення та діаметр частинок, що можуть перекачуватися. Сучасні моделі станцій високого тиску можуть навіть бути обладнані системою захисту від перегріву, перевантаження та сухого холоду.

Процес роботи бустерної станції складається з певних етапів. З мережі водопостачання вода надходить до всмоктувального колектора та розподіляється до насосів. Після насосу вона проходить зворотний клапан, що забезпечує рух води в одному напрямку, та запірну арматуру. Відтак вода збирається в напірному колекторі установки і надходить до трубопроводів системи споживання.

Бустерні станції комплектуються необхідною кількістю насосів залежно від їх призначення. Можуть керуватися за допомогою частотних перетворювачів або реле. Взагалі будь-яка автоматична насосна станція складається з таких основних елементів, як насос, накопичувальний бак та блок керування.

Продуктивність насосу залежить від потужності двигуна. Краще вибирати насоси з запасом потужності, щоб у майбутньому можна було збільшити об’єми споживання води за потреби. Гідроакумулятор або накопичувальний бак використовують для запасу води. Це дозволяє насосу вмикатися рідше, збільшує ресурс двигуна та продовжує термін експлуатації установки.

Реле або блок керування буває електронним та механічним. Він забезпечує наявність води в баку і хороший напір. Цей елемент системи вимикає двигун при досягненні максимальних показників та вмикає, коли тиск знову знижується до норми. Електронне реле здатне забезпечити максимально точні показники тиску.

Якщо Ви вибираєте бустерну насосну станцію, та не знаєте, де її придбати, Вам допоможе компанія «Насосенергопром». Ми пропонуємо комплексне вирішення завдань з водопостачання, опалювання, дренажу і відведення стічних вод на об'єктах побутового і промислового характеру. Наша команда професіоналів надасть усі необхідні консультації з вибору устаткування.

Переходьте у каталог та вибирайте!