Про компанію

Вітаємо Вас в інтернет-магазині приватного виробничого підприємства  "Насосенергопром"!  

Наша компанія успішно розвивається з 1994 року. За такий тривалий період роботи на ринку ми добре зарекомендували себе серед клієнтів та партнерів. Якщо Вам потрібне сучасне, потужне, зручне в експлуатації, і в той же час економічне насосне обладнання, тоді звертайтесь до нас. 

Ми пропонуємо комплексне вирішення завдань по водопостачанню, опалюванню, дренажу і відведенню стічних вод на об'єктах побутового і промислового характеру. Багаторічний досвід роботи, професіоналізм і висока кваліфікація наших фахівців, постійне удосконалення та впровадження новітніх технології - це складові успіху компанії.

"Насосенергопром" співпрацює з більш ніж 3500 надійними і добросовісними партнерами. Компанія  є офіційним імпортером італійського насосного устаткування і систем Pentax. Компанія успішно реалізує продукцію SAER, Lowara (Ловара), Rovatti Pompe (Роватти Помпі), Varisco, GemmeCotti, німецькі насоси Leistritz, Wilo, Grundfos, а також насоси вітчизняного виробника ГМС Група (Росія), НЕП (Україна).

Не знаєте, де купити вентилятор, компресор, електродвигун, бітумний насос? - сміливо звертайтеся до нас. Згуртована команда професіоналів допоможе підібрати насоси, насосні станції, лічильники для води і газу, замочну і трубопровідну арматуру та багато іншого.

На усе устаткування надається відповідна технічна документація, а також гарантія від виробника. У 2010 році компанія зареєструвала свою власну торгову марку "NEP", під якою здійснює виробництво і продаж електродвигунів, насосів марки CA, CV, BJZ, BLC, DWB, DWK, CA, CBM, BМ, QDX, WQK і трубопровідної арматури. Уся продукція відповідає стандартам ДСТУ, ГОСТ.

Чому саме "Насосенергопром"? Ми пропонуємо:

- якісне і оперативне обслуговування;

- кваліфікований персонал ( техніки, інженери, консультанти );

- індивідуальний підхід до кожного клієнта;

- постійне розширення асортименту продукції.

Нас рекомендують провідні нафтохімічні, металургійні, гірничопромислові підприємства, водоканали, підприємства ЖКГ України. У надійності, якості та довговічності запропонованого устаткування можете не сумніватись.

Ми турбуємось про високу якість нашого обладнання, щоб Ви отримували лише найкраще!

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Купити поверхневий насос для води, бітумний насос, електродвигун асинхронний - Насосенергопром
(основний офіс)

  • +38 (097) 376 24 XX

Види діяльності

Займаємось власним виробництвом та обслуговуванням, а також дистрибуцією італійського та німецького насосного обладнання. Підбираемо будь-які види насосного обладнання та електродвигуни під ваші параметри. Надаємо 1 рік гарантії на наше обладнання і 2 роки на італійське та німецьке обладнання. Відправляємо товари Новою Поштою по всій Україні.

Ми реалізуємо:

- мотопомпи;
- замочну арматуру;
- електродвигуни;
- насосні станції;
- насоси;
- каналізаційні установки;
- замочну арматуру;
- електродвигуни та ін.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create